Automobilių nuoma Vilniuje yra labiausiai konkurencinga visoje Lietuvoje, tačiau joje yra vietos ir nedidelėms įmonėms tokioms kaip mūsų Plius Auto, kurios sugeba pasiūlyti pigias auto nuomos kainas ir paslaugų kokybę. Tikriausiai nei vienas klientas neliko nepatenkintas mūsų pasiūlymais. Keldami kokybiškų paslaugų kokybę, mes ne tik plečiame siūlomų automobilių sąrašą, bet ir nemažai laiko skyriame kvalifikuotų darbuotojų paieškai. Šiuo metu mūsų paslaugos jau yra teikiamos visoje Lietuvoje. Automobilius pristatome ne tik į Vilniaus ar Kauno aerouostus, bet ir į Rygos aerouostą.

Šiuo metu, mūsų galimybės leidžia klientams rinktis įvairių klasių automobilius. Taupantys pinigus gali rinktis ekonomiškos klasės transportą, kuris pasižymi mažiausia nuomos kaina. Norintys įprastų automobilių, galės išsirinkti  standartinės ar vidutinės klasės mašinų kategorijoje, o mėgstantys prabangą gali rinktis Lexus automobilį. Pliusauto.lt automobilį galima rinktis net ir su vairuotoju! Šių automobilių nuoma Kaune, Vilniuje ir visuose kituose miestuose yra galima vienodomis sąlygomis.

Automobilių nuoma Vilniuje yra gana svarbi paslauga, tačiau net ir didžiausi  nuomotojai gali nepatenkinti visų klientų poreikius. Svarbu yra tai, jog automobiliai nėra visada išsinuomojami tiktai paprastam važinėjimuisi – transportas dažnai reikalingas ir tam tikriems tikslams. Pavyzdžiui daug  žmonių nuomojasi automobilius vestuvėms, tačiau būtent šiai progai nuomojami automobiliai pasižymi aukštomis kainomis ir dažniausiai mokama valandiniu tarifu. Būtent todėl mes savo klientams netaikome jokių paslėptų mokesčių , viską aptariame. Ir jūs galite naudoti automobilį bet kokiais tikslais, kurie neprieštarauja nuomos sąlygomis. Norime pabrėžti, jog nuomodamiesi mūsų automobilius šventėms, jūs tikrai išvengiate didelių automobilių nuomos kainų, nes mūsų siūlomi automobiliai yra analogiški tiems, kurie yra nuomojami kitų paslaugų teikėjų būtent švenčių progoms. Automobilių nuoma Vilniuje ir kituose miestuose yra visiškai paprasta ir nesukelia klientams jokių abejonių dėl mūsų teikiamų paslaugų kokybės.

Vienas didžiausių mūsų privalumų ir yra tas, jog mes dirbame lanksčiai, todėl klientų neužkrauname beprasmiais ir nelogiškais reikalavimais, kurie neretai sutinkami kitose bendrovėse, kuriose „auto nuoma“ pasižymi neskaidria veikla.