Nuoma Kaune, Vilniuje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Rygoje

Automobilis – patogiausia transporto priemonė, galima laisvai ir patogiai keliauti, atvykti į reikiamą vietą ir negaišti laiko autobusuose. Bet ką daryti, jei trumpam grįžote į Lietuvą, o reikia aplankyti draugus ir gimines.  Geriausia išeitis iš tokios nemalonios padėties – pigi automobilių nuoma. Plius Auto, įsikūrusi Panevėžyje, pasiūlys Jums savo paslaugas pačiomis palankiausiomis sąlygomis. Pristatysime automobilius į Vilniaus, Kauno ir Rygos aerouostus.
Automobiliai bus apdrausti, techniškai tvarkingi. Jums nereikės rūpintis ir gaišti savo brangaus laiko dėl techninės apžiūros, draudimo, sezoninių padangų keitimo, lankymosi servisuose ir panašių procedūrų. Visa tai sudaro ilgą procesą ir stambias išlaidas, nors ir prieš metus palikote atrodo techniškai tvarkingą automobilį pas giminaičius. O dabar jis nesiveda ar dar kažkas negerai. Leiskite tuo pasirūpinti mums! Mūsų nuomojami automobiliai Jūsų kelionėms pilnai parengti, saugūs ir patikimi, techniškai tvarkingi bei visapusiškai patikrinti, patrauklios estetiškos išvaizdos, švarūs. Jau iš karto galėsite jais naudotis visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje (esant poreikiui yra galimybė tartis ir dėl papildomų sąlygų). Jei kartais mes neturime laisvų automobilių, visada galite pasinaudoti automobilių nuomos paslauga pas kolegas: AutoPlus.lt , Auto.lt , Autogidas.lt , Auto14a.lt , Carent.lt , Neorent.lt , Autonuoma123.lt , Carsrent24.lt , Autobanga.lt
Jei automobilio Jums reikia trumpam nuo 1 paros iki 3 mėnesių, siūlome pasinaudoti trumpalaikės automobilio nuomos paslauga, o jei ketinate juo naudotis ilgiau – ilgalaikės automobilių nuomos galimybe. Į bendrą automobilių nuomos kainą jau įskaičiuotas privalomasis draudimas, Kasko draudimas bei paties automobilio pristatymas į reikiamą sutartą vietą. Naudojantis trumpalaikės automobilių nuomos paslauga suteikiama ir pagalba kelyje 24/7. Asmenims, kuriems reikalingas automobilis ilgesniam laikui, siūlome ir ilgalaikės automobilių nuomos paslaugas.
Rekomenduojame nuomotis automobilį iš PliusAuto ir gerai išnaudoti jūsų trumpas atostogas Lietuvoje draugų, giminaičių aplankymui, reikalų sutvarkymui.

Laukiame jūsų.

Pagarbiai,

PliusAuto.lt  – automobilių nuoma

Pasirinkite sau tinkamiausią variantą

Automobiliai